Lida zayıflama hapı kullanmaya yeni başladım. Çok yediğim için sürekli kilo alıyorum, iştahıma engel olamadığım için spor egzersiz de fayda etmiyordu. Bu ürünü kullandıktan sonra iştahım kesildi. 2 hafta olmasına rağmen 5 kilo verdim. Hedefim 1 ayda 8 kilo vermek. 3-4 ay kullanmayı düşünüyorum. Başlangıç olarak ben memnun kaldım böyle giderse benim için harika bir şey olacak çok mutluyum.

Aylin D.

Lida kullanıcı yorumlarını okuyunca gerçekten çok hevesleniyorum. Az önce sipariş verdim. Lida zayıflama hapı kullananlar hep etkili kilo verdiklerini belirtmişler umarım ben de sağlıklı kilo verebilirim. Aslında daha önce satın almak istiyordum ama orjinal satan yer ve güvenebileceğim yer bulamamıştım. Bu siteyi kullanan bir arkadaşım önerdi ve müşteri hizmetleriyle konuştuğumda hizmet hoşuma gitti. Umarım çay da güzeldir:)

Burçin Y.

Ben 2. kutuya geçtim ve önerdikleri gibi kullanıyorum. Düzenli kullanmak kesinlikle yeterli oluyor. Bence fazlasına gerek yok. Zaten Lida’yı aldığınızda onlar size kullanım önerisinde bulunuyorlar. Vermeniz gereken kiloya göre yönlendirme yapıyorlar.

Esra Ö.